Soczewki kontaktowe

 

Zapraszamy na badanie wzroku z aplikacją soczewek kontaktowych. Każdy pacjent podczas badania otrzymuje bezpłatnie parę miesięcznych lub 10 szt jednodniowych soczewek bezpłatnie wraz z dopasowaniem.


Dlaczego warto nosić soczewki kontaktowe?
Soczewki są idealną alternatywą dla osób noszących okulary. Są wygodne w noszeniu podczas uprawiania sportów, pracy w trudnych warunkach lub po prostu dla uzyskania pełnego widzenia bez zakładania okularów.

Jak wybrać właściwe soczewki kontaktowe?
Podczas badania okulistycznego pacjent otrzymuje bezpłatnie  10 jednodniowych lub dwie miesięczne soczewki  kontaktowe próbne  wraz z odpowiednim płynem do dezynfekcji. Przed jak i po aplikacji soczewek  specjalista zada Ci kilka prostych pytań które pomogą wybrać odpowiednie soczewki jak najlepiej dopasować do Twoich oczu i trybu Twojego życia jakie prowadzisz. Wyjaśnimy i zademonstrujemy Ci jak zakładać i zdejmować soczewki. Poznasz również zasady prawidłowej ich pielęgnacji.

Jak możesz kupować soczewki
W naszym salonie dostępne są soczewki miesięczne, dwutygodniowe oraz dzienne, znanych i renomowanych firm  takich jak Jonson, Bausch+Lomb oraz Cooper Vision. Wszystkie soczewki są dostępne od ręki, bez uprzedniego zamówienia. Kupując całe opakowanie zawsze otrzymujesz niższą cenę , jeżeli chcesz kupić na sztuki to co dziesiątą parę otrzymujesz w prezencie. 

NZOZ Centrum Optyka Tychy

  

Ul. Kochanowskiego 1a/2,

43-100 Tychy (Śląskie)

E-mail:modneokulary@o2.pl
Faccebook :Modneokulary@Centrumoptyka

Tel: (32) 3271286, 883348183

Czynne pon-pt:  9:00-18:00

 

Przyjmują okuliści i refrakcjoniści:

Katarzyna Wojcieszkiewicz-Hacuś - specjalista chorób oczu

dr n. med Aneta Gaborek
dr n. med Sebastian Sirek

   Elżbieta Lach - optyk refrakcjonista-kontaktolog
 Ryszard Lach - refrakcjonista

Małgorzata Grębowicz -  refrakcjonista

Natalia Dulowska - refrakcjonista

Agnieszka Kędzior -  refrakcjonista

SPECJALISTA
SEIKO OPTICAL POLSKA